Výběr podle značky:

Doporučujeme

Motobaterie EXIDE BIKE Maintenance Free 3Ah, 12V, 30A, YTX4L-BS

Motobaterie EXIDE BIKE Maintenance Free 3Ah, 12V, 30A, YTX4L-BS

Rozměry: šířka 70 mm * výška 80 mm* délka 113 mm hmotnost-1,7 kg

732,- Kč Detail

5. prosince 2021
Diamantové malování
www.diamantovani.eu

16. února 2024
Autobaterie
www.autobaterky.cz

Hlavní kategorie » Nabíjecí zdroje » 12V auto-nabíječky olovo Lion, LifePO4

Nabíječka CTEK LITHIUM XS, 12V, 5A (záruka 5let)

Nabíječka CTEK LITHIUM XS, 12V, 5A (záruka 5let)
Nabíječka Ctek Lithium XS nabíjí 12V líthiové baterie (LiFePO4).

Malé, lehké a vysoce výkonné! Takové jsou LiFePO4 akumulátory. Lithiové baterie jsou díky svým jedinečným vlastnostem stále populárnější. Avšak i tyto špičkové články potřebují péči, aby správně pracovaly a dlouho vydržely.

Z těchto důvodů patentovala společnost Ctek speciální systém pro nabíjení drahých LiFePO4 akumulátorů. Správná údržba zajistí maximální výkon a delší životnost.

Ctek Lithium XS nabíjí proudem až 5A a je určena pro dobíjení LiFePO4 baterií s kapacitou 5 - 60Ah a udržování akumulátorů s kapacitou až 120Ah. Nabíječka má unikátní schopnost zresetovat systém nízkonapěťové ochrany, který je často součástí Lithiové baterie. Následně ji umí zcela bezpečně nabít. Nabíječku tedy můžete připojit, aniž byste článek museli odpojovat od vozidla.

Ctek Lithium XS je plně automatický, osmi-krokový nabíječ řízený mikroprocesorem. Součástí nabíjecího procesu je analýza článku, která zjistí, zda je možné baterii nabíjet a zda je schopna nabití udržet. Po dobití na maximální kapacitu se aktivuje udržovací mód. Můžete tedy náš přístroj bez obav nechat připojený k baterii po libovolně dlouhou dobu.

Skladem

2799,- Kč s DPH   ks