Hlavní kategorie » AKUMULÁTORY - nabíjecí » Litiové akumulátory » LiFePO4 » 15270 (CR2)
Nabíjecí baterie ULTRAFIRE LiFePO₄ TR15270 CR2 3V (800mAh, bez ochrany)
|
ULTRAFIRE TR15270 CR2 – Dobíjecí LiFePO₄ baterie 3 V (800 mAh, bez ochrany)
Dobíjecí LiFePO₄ akumulátor Ultrafire TR15270 s kapacitou 800 mAh a napětím 3,0 V je vhodný pro širokou škálu malých elektronických zařízení. Díky kompaktním rozměrům 15 × 27 mm se používá zejména ve svítilnách, e‑cigaretách, laserových ukazovátkách, budících, radiových zařízeních a dalších přenosných elektronických výrobcích. Článek nabízí životnost 300–500 nabíjecích cyklů, nízkou hmotnost a stabilní výkon.
Hlavní výhody:
Typ: CR2 / TR15270| Kapacita: 800 mAh | Napětí: 3 V
Kompaktní rozměr 15 × 27 mm – vhodné pro malé elektronické přístroje
Stabilní napětí 3,0 V
Kapacita 800 mAh - dlouhá výdrž
Nízká hmotnost 24 g - Ideální pro svítilny, e‑cigarety, lasery, budíky, rádia a další elektroniku
Životnost 300–500 cyklů
Kvalitní LiFePO₄ článek - nízké samovybíjení
Bezpečnostní upozornění:
Tyto články nemají vestavěnou ochranu proti přebití, podvybití či zkratu. Při používání je nutné nabíjet je pouze kvalitní nabíječkou určenou pro LiFePO₄ články s ukončením nabíjení při 3,6–3,65 V, nevybíjet je pod 2,0–2,2 V a nepřekračovat proudy uvedené ve specifikaci. Je nezbytné zabránit přehřátí, mechanickému poškození, kontaktu s vodou či kovovými předměty a nepoužívat články s poškozeným obalem nebo promáčknutým pláštěm. Pájení běžnou pájkou není dovoleno z důvodu rizika přehřátí článku.
Pro bezpečný provoz doporučujeme použití BMS / PCB ochranných systémů, které chrání článek před přebíjením, přehříváním, hlubokým vybitím a zkratem.
|