Výběr podle značky:

Doporučujeme

Motobaterie Banner Bike Bull YB16HL-A-CX, 12V, 19Ah

Motobaterie Banner Bike Bull YB16HL-A-CX, 12V, 19Ah

Jedná se o tradiční olověné motobaterie s kyselinovým elektrolytem. Rozměry: šířka 100 mm * výška 155 mm* délka 175 mm hmotnost- 6 kg -Suché, přednabité, včetně balení elektrolytu

2087,- Kč Detail

5. prosince 2021
Diamantové malování
www.diamantovani.eu

16. února 2024
Autobaterie
www.autobaterky.cz

Hlavní kategorie » Napájecí zdroje » Powerbanky

ALLPOWERS 700W přenosný generátor powerbanka 606Wh / 164Ah

Vysokokapacitní generátor LLPOWERS splní všechny vaše potřeby

(Upozorňujeme, že vzhledem k tomu, že náš odkaz je globální, můžeme předložit pouze jeden hlavní obrázek. Výrobky v EU a Rusku mají kulaté zásuvky, ve Velké Británii jsou standardní třízásuvky a ve Spojených státech a Japonsku jsou také místní standardní zásuvky. Pokud mají kupující z jiných zemí nebo regionů nějaké požadavky, kontaktujte nás prosím)

Solární generátor ALLPOWERS, který se může pochlubit pozoruhodným výkonem 606 watthodin, používá pouze prvotřídní komponenty a nejpokročilejší technologii řízení spotřeby, obsahuje dostatek energie pro plné nabití vašich osobních elektronických zařízení, domácí elektroniky a spotřebičů, startování automobilů, napájení vašeho nářadí a pomáhá vám udržovat světlo pro nouzové použití, nabíjet notebooky, mobilní telefony. Skvěle se hodí do obytného vozu, do kempu, na ryby, na lov, na farmu nebo na pracoviště.

O této položce

Záruka:2 roky

,

20160,- Kč s DPH   ks