Výběr podle značky:

Doporučujeme

Baterie GP NiMH ReCyko+ , AA, 1.2V, 2100mAh, tužka, 2 back

Baterie GP NiMH ReCyko+ , AA, 1.2V, 2100mAh, tužka, 2 back

Baterie GP ReCyko+ jsou 1000 krát použitelné & vždy připravené NiMH baterie přednabité z výroby.

136,- Kč Detail

Battery » Nářadí » MĚŘÁK

MĚŘÁK

Řadit podle:

Digitální elektromagnetický detektor radiačního detektoru Dávkovací měřič dozimetrů pro emise elektromagnetického pole magnetického pole

Digitální elektromagnetický detektor radiačního detektoru Dávkovací měřič dozimetrů pro emise elektromagnetického pole magnetického pole

592,- Kč s DPH   ks

Ruský tranzistor Tester M328 DIY Kapacita diody LCR Dioda ESR Měřiče napětí PWM Generátor signálu Frekvenční signál

Ruský tranzistor Tester M328 DIY Kapacita diody LCR Dioda ESR Měřiče napětí PWM Generátor signálu Frekvenční signál

814,- Kč s DPH   ks

Geiger Counter Nuclear Radiation Detector Osobní dozimetr Marble Tester X-ray Obrazovka radiační dozimetr

Geiger Counter Nuclear Radiation Detector Osobní dozimetr Marble Tester X-ray Obrazovka radiační dozimetr

1887,- Kč s DPH   ks

KB6011 Geiger counter detektor jaderné záření Osobní dozimetr Detector smart compteur Geiger muller Tester

KB6011 Geiger counter detektor jaderné záření Osobní dozimetr Detector smart compteur Geiger muller Tester

2849,- Kč s DPH   ks

Geiger Counter Nuclear Radion Detector Osobní dozimetr X-ray Beta gama detektor LCD radioaktivní testovací trubice mramorový nástroj

Geiger Counter Nuclear Radion Detector Osobní dozimetr X-ray Beta gama detektor LCD radioaktivní testovací trubice mramorový nástroj

2183,- Kč s DPH   ks

Vysoce přesný OTDR Tester optický časový reflektometr 4 v 1 OPM OLS VFL dotyková obrazovka 3m až 60km optický nástroj

Vysoce přesný OTDR Tester optický časový reflektometr 4 v 1 OPM OLS VFL dotyková obrazovka 3m až 60km optický nástroj

14245,- Kč s DPH   ks

Optický identifikátor optického vlákna Optický identifikátor optického vlákna Livenn 750nm-1700nm SM a MM vláknový kabel FF-3306A

Optický identifikátor optického vlákna Optický identifikátor optického vlákna Livenn 750nm-1700nm SM a MM vláknový kabel FF-3306A

3700,- Kč s DPH   ks

GLINK TR600 32 / 30dB 1310 / 1550nm SM OTDR optický optický reflektometr s optickými vlákny

GLINK TR600 32 / 30dB 1310 / 1550nm SM OTDR optický optický reflektometr s optickými vlákny

31968,- Kč s DPH   ks

Singlemode 1310 / 1550nm 32 / 30dB Vestavěný VFL optický časový reflektometr s optickými vlákny OTDR 120km

Singlemode 1310 / 1550nm 32 / 30dB Vestavěný VFL optický časový reflektometr s optickými vlákny OTDR 120km

22220,- Kč s DPH   ks

NK5600 1310 1550nm 32 / 30dB SM s VFL OPM světelným zdrojem Fibra Optica optický OTDR OTDR optický časový reflektometr

NK5600 1310 1550nm 32 / 30dB SM s VFL OPM světelným zdrojem Fibra Optica optický OTDR OTDR optický časový reflektometr

26936,- Kč s DPH   ks