Trakční (gelová) baterie Goowei OTL200-12, 200Ah, 12V ( VRLA )
Vlastnosti
• hybridní GEL = elektrolyt je vázán v hybridním gelu (kombinace s AGM)
• vyšší maximální vybíjecí proudy
• absolutně bezúdržbové (z hlediska doplňování vody)
• mnohem delší cyklická životnost než u konvenční zaplavené baterie
• při cyklickém provozu nabíjecí napětí 14.4 – 14.9V při teplotě 25°C
• při provozu záložního zdroje nabíjecí napětí 13.5 – 13.8V při teplotě 25°C
• odolnost proti hlubokému vybíjení (lépe odolává hlubokému vybíjení)
• otřesuvzdorné – vibration-proof
• nerozlitelný blok – leak-proof, baterie může trvale pracovat pod úhlem náklonu až 90°
• nejedná se o nebezpečný produkt kategorie FAA a IATA
Životnost : zhruba 800 cyklů / 50% d.o.d.
Tyto trakční baterie jsou určeny především pro následující aplikace
• napájení ELEKTROMOTORŮ (golfové vozíky, rybářské čluny, a další)
• OBYTNÉ VOZY (karavany, přívěsy, externí zdroje napájení)
• LODĚ, ČLUNY, PLACHETNICE (pro elektromotor i pro napájení spotřebičů na palubě)
• SOLÁRNÍ ZAŘÍZENÍ (cyklické nabíjení a vybíjení – sluneční energie kumulovaná v baterii)
• MOBILNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ DOPRAVY, SEMAFORY, VÝSTRAŽNÉ ZNAČENÍ
• napájení elektromotorů pro elektrokola, elektroskútry atd.
• hračky, dětské skútry - jezdítka, dětské minimotorky
Hmotnost:64.1 kg
Kapacita:200Ah
Konektor:M8
Maximální vybíjecí proud:600A
Napětí:12V
Šířka:240mm
Velikost:522mm
Výška:220mm