Výběr podle značky:

Doporučujeme

Trakční bloková baterie 6 PzF 80, 80Ah, 12V - průmyslová profi

Trakční bloková baterie 6 PzF 80, 80Ah, 12V - průmyslová profi

Profesionální průmyslová trakční baterie (kyselinová) určená především pro zvedací plošiny, zametací stroje, golfové vozíky, invalidní vozíky a pro další zařízení, které vyžadují vysoký výkon a počet cyklů.

6900,- Kč Detail

Hlavní kategorie » Solární-FOTOVOLTAIKA » Panely přenosné » 5V

Suaoki SunPower 14W nabíječka solárních článků 5V 2.1A USB výstupní zařízení Přenosné solární panely pro smartphony Laptop

Suaoki SunPower 14W nabíječka solárních článků 5V 2.1A USB výstupní zařízení Přenosné solární panely pro smartphony Laptop
POPIS PRODUKTU
Vysoká konverze přírodní energie
Využijte sluneční energii a přeměňte ji na elektřinu s 22% vysokou mírou konverze pro váš telefon, když cestujete divočinou nebo špatnými místy, kde je těžké najít zásuvku ve zdi, kterou chcete nabíjet. Připravte se na další dobrodružství s touto solární nabíječkou.
Telefonní nabíječka pro peněženku
Když je zavřená, solární nabíječka má velikost peněženky. Dodává se s přezky na přezky, takže je můžete zachytit za ruku nebo jej zalepit na batohu. Tento přenosný design je ideální pro outdoorové aktivity, jako je pěší turistika nebo cyklistika.
Smart IC s technologií TIR-C
Mnoho zařízení USB se nedokáže udržet krok s měnícím se vstupem, ale místo toho je nabito počátečním vstupem, i když skutečný nabíjecí proud byl vyšší, což je důvod, proč nedosáhne optimálního nabíjení. Ale sluneční světlo se stále mění, stejně jako nabíjecí vstup. Solární nabíječka Suaoki je vybavena inteligentním integrovaným obvodem, který automaticky vynuluje proces nabíjení a udržuje přístroj nabitý optimálním vstupem po celou dobu.


Specifikace produktu
Solární panel: 5V / 2A / 14W
Maximální výstup USB: 10,5W
Pracovní nízká hladina světla: 40000 Lux
Materiál: odolný proti stříkající vodě
Velikost: 5.9 * 5.9inch / 150 * 150mm (uzavřeno)

Skladem

999,- Kč s DPH   ks