Procesor CPU AMD Turion II P520 TMP520SGR23GM 2.3GHzdual core 25W
Procesor CPU AMD Turion II P520 TMP520SGR23GM dual core 25W
Krokový kód NAEGC AE
Frekvence 2300 MHz
Rychlost sběrnice Jedno 1800 MHz 16bitové spojení HyperTransport (3,6 GT / s)
Násobič hodin 11.5
Balení 638kolíkového organického mikro pin mřížkového pole (UOL638)
Číslo balíčku AMD 30600
Socket Socket S1 (S1g4)
Velikost 1,38 "x 1,38" / 3,5 cm x 3,5 cm
Hmotnost 0,2oz / 5,7 g (měřeno)
0,2oz / 6,5 g (podle specifikace)
Datum zavedení 12. května 2010
Cache L2:2MB
Frekvence:2.3GHz
max TDP:25W