Výběr podle značky:

Doporučujeme

FNIRSI-5012H 2,4-palcový digitální digitální osciloskop s obrazovkou 500 MHz / s Vzorkovací frekvence 100MHz Analogová šířka pásma Podpora Waveform Storage

FNIRSI-5012H 2,4-palcový digitální digitální osciloskop s obrazovkou 500 MHz / s Vzorkovací frekvence 100MHz Analogová šířka pásma Podpora Waveform Storage

FNIRSI-5012H 2,4-palcový digitální digitální osciloskop s obrazovkou 500 MHz / s Vzorkovací frekvence 100MHz Analogová šířka pásma Podpora Waveform Storage

2627,- Kč Detail

Hlavní kategorie » UPS záložní zdroje » VOLT » VOLT 48V

Nouzové napájencí zdroj sinusPRO 5000 S 48V s MPPT 3500W

Sinusový napájecí zdroj PRORO S 5000 S 48V se používá k napájení elektrických zařízení vyžadujících střídavé napětí 230V ze 48V stejnosměrných baterií. Může být také úspěšně použit jako nouzový zdroj energie pro zařízení vyžadující nepřetržité napájení, jako jsou například pece a čerpadla centrálního vytápění.

V jedné skříni s barevným displejem je umístěno:

- automatický stabilizátor napětí AVR
- 15 A napájecí usměrňovač pro nabíjení baterií
- 60 Solární regulátor MPPT pro nabíjení baterií ze sady solárních panelů
- Měnič SINUS pure založený na toroidním transformátoru

Toroidní transformátor použitý při konstrukci napájecího zdroje kompenzuje rozdílný jalový výkon přijímačů (lze kombinovat kapacitní, indukční a odporové zátěže) a reaguje velmi pružně na přetížení (spouštěcí čerpadla, kompresory, motory). Střídač může pracovat v režimu UPS, který zajišťuje plynulý a bezproblémový provoz dmychadel, přívodů, čerpadel atd.

Řada S má pevné a elegantní pouzdro a navíc přímý vstup do solárních panelů a přepínač režimu solárních / síťových priorit.

Obnovená verze sinus PRO 5000 S má tlačítko pro vypnutí nebo zapnutí síťové nabíječky. Díky tomu můžeme nabíjení vypnout a funkce BYPASS je aktivní. V solárním režimu a po vypnutí síťové nabíječky, po vybití akumulátoru (v noci, když není nabitá) se UPS přepne do režimu BYPASS bez nabíjení baterie.

Základní informace:
- čistý sinusový výstupní signál, díky němuž je napájecí zdroj kompatibilní mimo jiné s chladničkami, mrazničkami, farelkami, televizory, zářivkami, zářivkami atd.
- konstrukce založená na účinném toroidním transformátoru
- dvojité ovládání hlavního procesoru
- solární nabíječka MPPT (regulátor) s velmi vysokou účinností
- široký rozsah vstupní frekvence, automatická detekce 50/60 Hz
- inteligentní přepínání mezi prioritami napájení pro lepší výkon a nižší energetické ztráty
- plný rozsah ochrany a alarmů: přetížení, zkrat, přepětí a teplotní ochrana
- snadno použitelný displej, který poskytuje náhled nejdůležitějších funkcí

Funkce, která odlišuje sinusové měniče od klasických přímých AC / DC měničů, je výstup na střídavém napětí sinusového tvaru vlny, který je totožný s výkonem v síťové síti. To umožňuje napájení zařízení vybavených elektromotory a transformátory, jako jsou elektrické nářadí, čerpadla a nízkoenergetické domácí spotřebiče. Jednoduché, levné převodníky skutečně produkují obdélníkové napětí, někdy nazývané nesprávně "modifikovanou sinusovou vlnou". Toto napětí není vhodné pro napájení indukčních nebo kapacitních zařízení a může je poškodit.

Napájecí zdroje v této sérii jsou "line-interaktivní" zdroje a mohou měnit polaritu výstupního napětí v době přepnutí na napájení z baterie.
Celkový výkon (okamžitý) 5000 VA
Jmenovitý výkon (nepřetržitý) 3500 W
Spolupráce se solárními panely Ano (vestavěný solární regulátor)
Solární regulátor 60 A MPPT | ~ 72V 48 - 90 V
Stabilizátor napětí AVR Ano | 140 - 275 VAC
Nabíjecí proud (síť) 15 A
Nabíjecí napětí (síť) 42,5V ± 0,5 - 58V ± 0,5
Vestavěná baterie č
Napětí baterie 48 VDC
Chladiče chladičů + ventilátory
Pracovní teplota 0-40 ° C
Rozměry [mm] 650x440x240
Hmotnost [kg] 30,5
Přípustný rozsah napájecího napětí Přepnutí na napájení z baterie nastane, když je síťové napětí nižší než 160 V (+ - 5 V) nebo vyšší než 260 V (+ - 5 V)
Frekvence napájecího napětí je 45 Hz ~ 65 Hz
Rozsah výstupního napětí Regulátor síťového napětí: 204 - 240 V, UPS: 230 V (+ - 3%)
Frekvence výstupního napětí UPS 50 Hz (+ - 0,5 Hz)
Ochrana před přetížením (napájení akumulátorem) V případě přetížení 110% - 130% je napájení po 30 sekundách odpojeno Pokud je přetížení vyšší než 130%, je napájení okamžitě odpojeno.
Ochrana proti přetížení (síť) Přístroj varuje před přetížením až do vypnutí pojistky.
Přípustná vlhkost 10% RH ~ 90% RH
Napětí:48V

Skladem

0,- Kč s DPH   ks