Výběr podle značky:

Doporučujeme

Trojan T145 6V 260Ah

Trojan T145 6V 260Ah

Trojan T145 6V 260Ah

6890,- Kč Detail

22. července 2021
overeni

Hlavní kategorie » Hračky » Lodě

Dětská Inteligentní RC loď návnady pro čluny Hračky na ryby Rybářský nástroj Dual Motor vyhledávač ryb Flytec

jídla:
Vstřikování těla trupu z ABS
Hlavní část trupu je vyrobena z ABS materiálu současně. Má vynikající rázovou houževnatost a odolnost proti opotřebení, snadno se nosí, má silnou odolnost proti poškrábání, nádhernou atmosféru, solidní a stabilní, silný odpor vůči větru a vlnám.
Lithiová baterie se nabíjí rychleji a má větší kapacitu. Baterie je umístěna uprostřed trupu, což může dosáhnout dobré rovnováhy a stability a lepšího výkonu.
Realizujte neblokující ovládání v rozsahu 500 metrů. Signál dálkového ovládání je stabilnější. Dálkové ovládání lze realizovat bez blokování dosahu 500 metrů. Již nepřijímá omezení linky a těší se výhodě neomezené technologie. Signál je široce stabilní.
Vodotěsná konstrukce dvoumotorového trávníku Silná konstrukce dvojitého motoru s vodotěsným krytem, ​​může účinně zabránit rušení vrtulí v dřezu
Noční světlo zaujme silným designem modrého světla k nalezení a rozpoznání směru v nočním letu a má určitou přitažlivost pro rybí skupinu. Speciální obvody pro digitální automatickou frekvenční modulaci a speciální zařízení pro digitální automatickou frekvenční modulaci zcela řeší vzájemné rušení více lodí během navigace a vzdálenosti dálkového ovládání V poslední době je obtížné dostat se mimo kontrolu a loď.
Jednoduchá obsluha, silná stabilita, plynulá změna rychlosti, tlačení vpřed a vzad, flexibilní otáčení doleva a doprava! Silný odpor větru Návrh jediného proudového trupu, celá loď byla vodotěsná, může účinně zabránit všem druhům úniku vody, 3-4 úrovně těsnění často jezdí! Silná výdrž, nízká hlučnost, nízká spotřeba energie, nepřetržitá plachtění po dobu 2 hodin, snadné přenášení, přenosné, snadné přenášení, snadné cestování

Specifikace:
Model: Flytec2011-5
Materiál: ABS
Velikost: 50 * 27 * 20 cm
Barva: černá, zelená
Max. rychlost: 5,4 km / h
Baterie: 7,4 V 5200 mAh
Pracovní doba: 2 - 24 hodin
Doba nabíjení: 10 - 12 hodin
Dálkové ovládání: 1,5 V AA * 4 baterie (nejsou součástí)

Barva:

Skladem

6142,- Kč s DPH   ks