Akumulátor Yuasa NPL38-12I (12V/38Ah)
NPL38-12I 12V/38Ah záložní, bezúdržbový, VRLA, uzavřený, akumulátor od firmy YUASA. Technologie AGM. Určený nejen pro záložní zdroje UPS, EZS, EPS atd.
Napětí: 12 V
Kapacita 20hod.: 38 Ah
Max. vyb. proud 1 sec.: 500 A
Max. vyb. proud 1 min.: 200 A
Optimální životnost: 10 let
Délka: 197 mm
Šířka: 165 mm
Výška s kontakty: 170 mm
Hmotnost: 14 kg
Typ pólu: zapuštěný závit M5 mm
Použití: Dlouhá životnost
EZS, EPS
UPS
Všeobecné
Hmotnost:14kg
Kapacita:40Ah
Konektor:M5
Napětí:12V
Výška:170 mm